Złoty Tur został przyznany twórcom "Przystani"

Początek 2011 roku dla stowarzyszenia Przystań rozpoczął się od nagród. Miło nam poinformować państwa, że podczas uroczystej gali Maria Kur-Sulkowska i Jacek Sulkowski, zostali uhonorowani nagrodą. Złotego Tura podczas Spotkania noworocznego samorządowców powiatu tureckiego. Uroczystość, która odbyła się w piątek, 21 stycznia w klubie ,,Barbórka’’ stała się już tradycją samorządu w mieście i powiecie.

Organizatorami Spotkania noworocznego byli wspólnie Urząd Miejski, Starostwo Powiatowe i Turecka Izba Gospodarcza. Uroczystość organizowana od 1999 roku jest okazją do podsumowania dokonań i nieformalnych dyskusji o zamierzeniach na przyszłość. Z czasem Spotkania noworoczne stały się również miejscem, gdzie wręczane są honorowe nagrody i statuetki dla osób najbardziej zasłużonych w minionym roku dla miasta, powiatu, a od niedawna dla środowiska naturalnego.

Za 2010 rok nagrodę Złotego Tura decyzją kapituły otrzymali twórcy Stowarzyszenia ,,Przystan’’ – Maria Kur-Sulkowska i Jacek Sulkowski. Stowarzyszenie ,,Przystań’’ jest jedną z najlepiej działających organizacji w mieście, pomagająca dzieciom i organizującą ciekawe przedsięwzięcia, również o randze ogólnopolskiej. W uznaniu zasług kapituła przyznała tytuł i statuetkę właśnie twórcom ,,Przystani’’.

Relacja telewizji Turek

 

Tags: